SVADOBNÁ FOTOGRAFIA

Marianna s  Jánom sú profesionálni svadobní a portrétni fotografi. Viac ako 12 rokov zachytávame nádherné a jedinečné okamihy a momenty na svadbách a iných významných udalostiach prakticky po celom svete. Máme medzinárodné skúsenosti s rôznymi kultúrami, naboženskými tradíciami a zvyklosťami.

Je nadherné a vzrušujúce vytvárať životné príbehy v podobe fotografií rodinám a im blízkym ľudom. 

Dobrá fotografia dokáže opätovne priniesť emócie, ktoré ste prežívali počas svadobného dňa, a to aj o mnoho rokov neskôr. Svadobná fotografia sa stáva rodinným dedičstvom, a preto k nej pristupujeme s veľkým rešpektom a úctou.

FOTOBÚDKA

Výnimočná forma zábavy pre Vaších svadobných hostí, z ktorej si navyše odnesú pamiatku v podobe vytlačenej fotografie alebo videa či gifu zdieľaného na sociálnych sieťach.

Fotobúdka od FotoFunBox ponúka nekonečný výber pozadí, rekvizít, vlastnú galériu fotografii, ktoré môžete zdieľať na veľkoplošnej obrazovke priamo na vaše svadbe.

SVADOBNÉ OZNÁMENIA

Ak hľadáte svadobné oznámenia s jedinečným dizajnom, ste na správnom mieste. Tvoríme výnimočné svadobné tlačoviny, ktoré dajú Vašej svadbe punc originality.