Potrebujete svadobnú koordinátorku?

Snívali ste o svojej svadbe už od chvíle, kedy si pamätáte, a teraz, keď ste zasnúbení, ste nadšení, že môžete začať s plánovaním.

Plánovanie svadby však nie je taká zábava ako by ste si na začiatku mohli myslieť. Musíte urobiť veľa vecí, aby ste sa pripravili na svoj veľký deň! Ak sa cítite zmätení a neviete kde začať, zvážte spoluprácu so svadobnou koordinátorkou. 

Svadobná koorinátorka je profesionálny konzultant, ktorý vám pomôže s väčšinou (ak nie všetkými) úlohami pri plánovaní svadby.

Od dodávateľov, doplnkov, svadobných darčekov a dokonca aj tých najmenších detailov má tento odborník zručnosti a kontakty potrebné na to, aby svadba prebehla bez problémov. Nehovoriac o tom, že spolupráca so svadobnou koordinátorkou vám pomôže užiť si plánovanie svadby bez stresu!

Kedy sa rozhodnúť pre svadobnú koordinátorku

Máte prácu, ktorá si vyžaduje veľa času?

Svadobná koordinátorka vám pomôže naplánovať stretnutia s dodávateľmi (alebo sa dokonca stretnúť za vás!), poradiť s výberom šiat a oznámení a postarať sa o ďalšie úlohy, na ktoré jednoducho nemáte čas.

Keďže svadobní koordinátori sú profesionáli, poznajú svadobný priemysel oveľa lepšie ako priemerný človek.  Presne vedia, kde hľadať služby a produkty, ktoré chcete, čo zníži čas strávený hľadaním toho, čo sa vám páči.

Vaša svadba je mimo vášho mesta

Spolupráca so svadobným koordinátorom je skvelý nápad pre nevesty, ktoré majú svadbu mimo mesta, či už v inom meste alebo krajine. Ak ste vzdialení míle alebo časové pásma od miesta vašej svadby, bude užitočné najať niekoho, kto má skúsenosti.

Svadobná koordinátorka vám pomôže získať viac za vaše peniaze, ale tiež vás môže zastupovať na stretnutiach s vašimi dodavateľmi pred veľkým dňom. Svadobní koordinátorka, ktorá má vedomosti v tejto oblasti, je tiež užitočná pri organizovaní všetkých drobností, ktoré budete musieť zabezpečiť pre svojich hostí, ako sú hotelové ubytovanie, darčeky, mapy...

Máte malý rozpočet

Snažíte sa naplánovať svadbu s malým rozpočtom? Aj keď sa zdá, že spolupráca so svadobným koordinátorom môže byť drahá, v dlhodobom horizonte vám v skutočnosti pomôže ušetriť peniaze.

Váša svadobná koordinátorka s vami spolupracuje pri stanovovaní rozpočtu a potom vám pomôže držať sa ho. Nie ste veľký fanúšik monogramovaných obrúskov, ale vaša svadba sa nezaobíde bez ohňostroja?

Pochopením toho, čo je pre vás dôležité, vám môže svadobná koordinátorka pomôcť určiť, ktoré položky možno z rozpočtu znížiť, takže si môžete dovoliť získať to, čo chcete.

Pretože väčšina svadobných koordinátorov má špeciálne vzťahy s dodávateľmi, neprinášajú vám len to najlepšie v meste ale rovnako vám dávaju pocit, že spolupracujete so spoľahlivými spoločnosťami.